Костянтин Левін
Рейтинг
+12.00
Сила
29.31

Костянтин Левін

k-levin

avatar
Чарівна ведуча :)
avatar
Дуже дякую!
avatar
Дякую!
avatar
Чудові уривки з виступу Святослава на круглому столі! Із задоволенням подивився би повну версію.
Привіт ;)
avatar
Дякую за пояснення. Ця функція мені не знайома, не пригадую щоб я комусь ставив мінуси за пост.
avatar
Своєрідна подяка від адміністрації за активну участь у проекті — прибрати прощальний пост із головної сторінки.
avatar
Можливо, я просто натякав на сеґментацію ринку :)
.
Коментар із відео адресовано не Костянтину Левіну.
Перепрошую, не примітив.
avatar
Якщо мені колись знадобиться посилання на ісламські проповіді, обов'язково звернуся до тебе.
.
Такий інтелігентний хлопець Антон Степаненко, не личить йому тільки соромитися свого імені/прізвища і мови (фонетичні кривляння — бррр). А от банери на сайті, де він працює редактором, красномовні:
.
..
.
Время намаза для вашего города!
avatar
Население ОАЭ — 4,8 млн человек, подавляющее большинство из которых (до 70 %) — рабочие из Южной и Юго-Восточной Азии.

В малесенькій країні, яка володіє мільярдами нафтодолларів і взагалі не потребує від своїх громадян ані вмінь, ані знань (все будуть робити ті 70% найманих працівників) можна хоч ритуали племені зулусів взяти за основу законодавства, і все буде гаразд.
avatar
І яким чином воно її перекреслює?
avatar
І? Про що це нам каже?
avatar
Ох лол. Для освіченого західного гуманітарія, впевнений, немає потреби звертатися до аналізу релігійних і цінністних феноменів для визнання того, що сучасна медицина зменшує дитячу смертність, а будівництво асфальтованої дороги неможливо здійснити однією лише молитвою чи «науковими здобутками Раннього Середньовіччя».
avatar
Світова економічна криза є кінцем історії? Чи щось є дивного у тому, що країни, більшість населення яких складають сільські жителі, які великою мірою живуть з натурального господарства, майже не відчули цієї кризи?
avatar
Я достатньо добре аналізую зміст твоїх повідомлень, щоб побачити, що кожна дискусія, на яку б тему вона не починалася, неодмінно зведеться у тебе до Гайдеггера з Юнгером і філософських проблем ХХ століття. Після чого (якщо я не захочу замість початкової теми спілкуватися на тему «філософських проблем ХХ століття») ти скажеш, що я ігнорую твої поважні аргументи.
.
Тож пропоную раз і назавжди поставити крапки над "І". По твоїй темі можу сказати наступне: Криза філософії двадцятого століття є. Спілкуватися про неї мені нецікаво, я, врешті, не філософ. Все.
avatar
широкий критичний філософський аналіз феномену техніки, технізації та технократії, а також дегуманізуючому гуманізму, котрі є темою даної дискусії.
.
Опа, яка у нас, виявляється, тема дискусії. Ти диви.
avatar
Я, виступаючи з позиції західної раціональності хоча б не перескакую постійно з теми на тему (в твоєму випадку — з будь-якої теми на Гайдеггера з Юнгером).
.
До міст-мільйонників Античності можна додати міста такого ж класу Середньовіччя, в т.ч. в ісламському світі (Каїр, Багдад).
Це вже ближче до тіла. Але існування подібних міст не робило суспільства урбанізованими, вони все одно залишалися аграрними.
.
Міста завжди були і є осередками поширення всього нового, на відміну від «традиції», яка цупко тримається на селі. Місто завжди модернове, село — консервативне. Коли монотеїстичні релігії були новими і «прогресивними» — вони поширювалися в першу чергу в містах, залишаючи всі інші релігійні вірування на аграрному узбіччі. Потім на Заході ідеї Просвітництва поступово витіснили на ті ж узбіччя християнство. Сучасне відродження релігії як наслідок кризи ідентичності в мусульманських країнах неодмінно зіткнеться із вибором — або увійти в глобальний світ, або закритися в релігійних школах і дивитися, як розвалюються новопосталі міста. Приблизно як із російським православ'ям — можна, звичайно, переробити освіту таким чином, щоб вивчати тільки історію Росії та слово боже, але тоді щомісяця доведеться очікувати на аварії на ГЕС, які ані ліквідовувати, ані відновлювати опісля буде нікому.
.
Ну і про запозичення не треба писати в такому дусі, ніби я їх заперечую, вони безумовно були і будуть, з усіх сторін.
avatar
Не знаю, ніколи не потребував у бібліотеці дотику любові.
avatar
Міста-мільйонники з необхідним рівнем інфраструктури мали місце ще в IV ст. до н.е.
<...>
Високий рівень наукових знань, в т.ч. у галузі точних наук, продемонстрував саме Близький Схід ще в Ранньому Середньовіччі

.
Міста-мільйонники античності звичайно ж мають багато спільного з ісламом, який виник на тисячу років пізніше, і взагалі мають безпосереднє відношення до питання чи можлива домінація монотеїстичної релігії в урбанізованому світі, ага. А рівень наукових знань у галузі точних наук, продемонстрований у Ранньому Середньовіччі, безсумнівно, і надав Тегерану його сучасного вигляду.
.
До речі, шо за дурний тон всюди тулити Гайдеггера з Юнгером, їй-богу.
avatar
Складно зрозуміти, чому іслам «несумісний» з «багатомільйонним населенням міст»
.
Отож. Між тим, не треба бути генієм, щоб зрозуміти, що сучасний Тегеран постав не з молитви, а з фізики, математики, хімії:
.

.
Чи не є тенденційною спроба представити іслам «аграрним»?
Будь-яка монотеїстична релігія є аграрною. Неможливо побудувати сучасне місто без НЕрелігійної освіти. Якщо завтра всі почнуть вивчати лише слово боже, то не буде кому керувати атомними електростанціями.
.
«західна культура (технології, освіта, медицина)» vs. "іслам", «антисанітарія, руїни, невігластво, дитяча смертність»
І? Що тебе бентежить? Після знайомства із західними технологіями, освітою і медициною в ісламських країнах не покращилися санітарні норми, не побудували асфальтовані дороги і залізобетонні будинки, не виріс рівень освіти і не зменшилася дитяча смертність?
.
Взагалі смішне викриття «тенденційності» в моєму пості. Не треба нічого «викривати», бо я відверто кажу що релігія і наука несумісні. Або ти обираєш медицину, освіту, науку, або попа з кадилом (молитву замість пеніциліну, біблію замість підручників, проповідь замість технологій). Навряд чи хто захоче, навіть «в ім'я Аллаха», відмовитися від електрики, транспорту й дозвілля і знову повертатися до віслюків і мазанок. Тому Захід так чи інакше переможе. Він уже переміг.
avatar
Передивився — справді, заборони не лише у Франції, дякую за уточнення.
Про паралель смішне — мені теж не дуже цікаво бути спеціалістом із мусульманських платочків, тому я цього і не прагну. І це не через якесь «особливе відношення» до ісламу, а через відсутність цікавості до нюансів релігійних обрядів і традицій взагалі. Справді, який жах, 62% британців не хочуть (та як вони сміють!) вчитися відрізняти хіджаб від чадри. Скоріше симптоматично, що ти так піклуєшся про просвіту британців, коли небажання отримувати інформацію мало би бути благом для традиціоналіста.
Щодо метро — марна справа сперечатись. У таких випадках завжди знайдуться прихильники конспірологічних версій, нема на то ради.